בוקר טוב בודפשט

בוקר טוב בודפשט

מתברר שאת היקיצה הראשונה בשוק הנדל"ן, עשתה עיר הבירה ההונגרית, שהופכת להיות מרכז כלכלי ותעשייתי מהחשובים במרכז אירופה לא מעט בזכות המיקום הגיאוגרפי שמחבר אותה עם הערים החשובות ביבשת

 

איך שהוא, ככה באמצע החיים, "גיליתם" שיש לכם 520 אלף שקלים. קצת מחסכונות, קצת מתוכנית בנקאית שהגיעה מועד פירעונה ועוד קצת ממענק שקיבלתם. 520 אלף שקלים. נכון, לא הרבה, אבל הלו גם אל תזלזלו.

אפיקי השקעה ספקולטיביים לא מסתדרים בדיוק עם האופי שלכם, מניות אף פעם לא עשו לכם את זה, וגם התשואה המקסימלית שתוכלו לקבל מהבנק לא תספיק אפילו בשביל להאכיל את החתול.

ויחד עם זאת, אין לכם שום כוונה להתייחס לסכום הזה כאבן שאין לה הופכין. גם לא תשאירו אותו בחשבון העו"ש שלכם רק כדי שהפקיד בבנק יהיה נחמד אליכם והמנהל יברך אתכם ב"בוקר טוב". ההתלבטות היא לא קטנה, וזה לא קורה רק לכם. מבלי שתדעו זה בדיוק מה שעובר בראש של השכן שלכם מהקומה השנייה שמשקיפה לעורף, ולבעל המעדנייה שסוגר אחרי 9 בערב רק כדי להשלים את היעד שהציב לעצמו.

אם אפשר היה לרכוש בסכום הקטן/גדול הזה איזו דירה ברחוב שכוח אל ולקבל תשואה שתשפר את רמת המחיה, בטח הייתם עושים את זה. גם ההוא מהקומה השנייה וגם ההוא מהמעדנייה. אבל, עם 520 אלף שקלים אפשר לקנות אולי רק חדר מדרגות ועידן הדולרים במזרון, או מתחת לבלטה כבר פסו מהעולם, אז הראש היהודי המציא לעצמו פטנטים ולאחרונה הוא מנצל עד תום את שוק הנדל"ן המתעורר באירופה.

 

עובדתית הייתה עיר הבירה ההונגרית הראשונה שפקחה עין למשקיעים הישראלים

עם 520 אלף שקל כן יש מה לעשות בבודפשט, עם הסכום הזה אפשר לקבל תשואה גדולה, בוודאי יחסית לתשואה בארץ, ולא פלא שיזמים בעלי הבנה עמוקה בשווקי הנדל"ן הן במזרח אירופה והן במרכזה, העדיפו את בודפשט הפרושה על גדות הדנובה ומחוברת לערים החשובות ביותר ביבשת באמצעי תחבורה שונים ומגוונים.

 

אין זה מיקרי שכל כך הרבה חברות תעופה ממריאות בקו נתב"ג – בודפשט. לא סתם חברת התעופה "ווייז אייר" מפעילה טיסה יומית! ליעד שההשקעה בו הפכה להיות כדאית בזכות אותה תשואה גבוהה.

חשבתם שכל הטסים לבודפשט הם תיירים שמבקשים ליהנות מהיכלי הקונצרטים, בתי הקפה, המועדונים, הטיילת או הגשרים ההיסטוריים? כן, אבל לא רק. ההוא שיושב במטוס לידכם עושה את הקו הזה לעיתים תכופות כדי למצוא עוד אלטרנטיביות רלוונטיות ויחד עם זאת גם סולידיות לכסף שצבר בעמל.

פתגם סיני עתיק אומר "קפוץ על ההזדמנות, כי היא לא תקפוץ עליך", והזריזים שקלטו את ההזדמנות כבר נהנים מההשקעה הכדאית שמלבד תשואה מעניקה להם גם עלייה הדרגתית בשוויו הנכס. בהונגריה תוכלו למצוא לא מעט חברות ניהול המתמחות באחזקת הנכס, דואגות לתפעולו וגם אחרי ניכוי ההוצאות יעבירו תשואה חודשית שגבוהה יותר מאשר ניתן לקבל בחצי שנה בארץ.

אנא דרגו את המידע

הזדמנויות השקעה נדירות במתחמי פריים לוקיישן בבודפשט, הונגריה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן