דירות להשקעה בחו"ל

דירות להשקעה בחו"ל

בעוד שיזמים מתחילים עדיין בוחנים את אפשרויות ההשקעה ברחבי הארץ היזמים הישראלים המנוסים יותר כך יודעים כי היהלומים האמיתיים נמצאים מעבר לים. השקעה בנדל"ן בחו"ל יכולה להניב תשואה גבוהה יותר, לאפשר גם השכרות לטווח קצר בערים הפופולריות וכמובן כל זאת בעלויות נמוכות יותר מאשר נכסים בישראל. לא בטוחים האם זו ההשקעה הטובה ביותר עבורכם? המשיכו לקרוא.

מדוע אתם רוצים להשקיע בדירה בחו"ל?

בבואכם לחפש אחר נדל"ן בחו"ל או הסיבות להשקיע בו אתם רוצים לבחון את היתרונות והחסרונות בכל השקעה. אין דבר כזה השקעה בטוחה, לא בנדל"ן בארץ ולא בנדל"ן בחו"ל, אולם אם אתם מבצעים את בדיקות הרקע הנדרשות ונצמדים לחברה ישראלית אמינה הפועלת באותו יעד כבר שנים רבות בצורה יציבה ומכירה היטב את השטח, אתם מאפשרים לעצמכם להתחיל ברגל ימין ולהגדיל את הסיכוי שלכם לבנות תיק נכסים מרשים במיוחד. מלבד העובדה שתוכלו ליהנות מאינספור הזדמנויות השקעה בחו"ל הרי שיש גם יתרונות נוספים שכדאי לשים אליהם לב:

  • תשואות גבוהות מאשר בישראל
  • מחירי נכסים זולים יותר
  • ניתן להשכיר דירות נופש לטווח קצר ולמקסם רווחים
  • הטבות מס – במדינות רבות בעולם תוכלו לקנות נכסים להשקעה ולהימנע מתשלום מס כפול בשל הסכם מיסוי בין אותה מדינה לישראל. כמו כן במדינות רבות, כמו הונגריה למשל, תוכלו ליהנות מהטסות מס למשקיעים זרים כמו מס רכישה נמוך, מס נמוך על השכרת הנכס ועוד. 
  • תוכלו לשכור חברת ניהול שתטפל ותנהל את הנכס עבורכם, כולל מציאת שוכרים, גביית שכירות, טיפול בתקלות בנכס ועוד. כך שתוכלו להפוך את ההכנסה לפסיבית לחלוטין.

מה חשוב לבדוק לפני רכישת דירה והשקעה בנדל"ן בחו"ל?

דירות להשקעה בחו"ל יכולות להיות תכשיט מנצנץ בתיק הנכסים שלכם אולם חשוב יהיה לבדוק כמה דברים חשובים. למשל: המיקום הגיאוגרפי של הנכס, תשתיות התחבורה הציבורית באזור, האם מדובר באזור מפותח ואטרקטיבי למגורים? האם מדובר בנכס להשקעה לטווח קצר עבור תיירים או נכס המתאים להשכרה לטווח ארוך למשפחות? סטודנטים? וכו'. כמו כן אתם רוצים לבדוק אם יש תשתיות נוספות העומדות לקום באזור ועשויות להעלות את ערך הנכס כמו אטרקציה מלהיבה, בניין מרכזי, תחנת רכבת, בית חולים ועוד. 

לא בטוחים איפה להתחיל? הצטרפו אלינו בקבוצת מניב ונשמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך.

אנא דרגו את המידע

הזדמנויות השקעה נדירות במתחמי פריים לוקיישן בבודפשט, הונגריה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן