האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

האם כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

השקעות נדל"ן בחו"ל הם לא טרנד חולף. כבר שנים רבות ישראלים מחפשים להשקיע מעבר לים. בזכות ההתקדמות המטאורית של האינטרנט, הוואטסאפ והטכנולוגיה הדיגיטלית בכלל, ניתן יהיה לבחון נכסים להשקעה בכל העולם, ללמוד על אזורים מסוימים, על האוכלוסייה המקומית ואפילו על תוכניות של תשתיות מקומיות. כמו כן, בעזרת השקעה נכונה עם חברה ישראלית המתמחה באותו אזור ספציפי תוכלו לשריין לכם נכס איכותי להשקעה שגם יניב לכם תשואה יפה וגם תוכלו ליהנות ממיסים פחותים מאלה המשולמים בארץ.

מדוע אם כן כדאי להשקיע בנדל"ן בחו"ל?

נדל"ן בחו"ל מספק לכם מגוון יתרונות משמעותיים:

  • תשואה גבוהה יותר על הנכסים. במקומות רבים באירופה תוכלו ליהנות מתשואה בגובה 8%-12% בממוצע, בוודאי בהשכרה לטווח קצר, שכן מדובר בתשואה שהיא פי 3 או 4 מאשר התשואה על נכס בישראל. 
  • הרבה יותר אפשרויות להשקעה – כאשר אינכם מגבילים את עצמכם להשקעה במדינת ישראל בלבד תוכלו לפתוח בפניכם אינספור אפשרויות מדהימות. 
  • אפשרות להשכרה לטווח קצר – בעוד שמדינת ישראל הינה מדינה יפיפה המושכת אליה תיירים, זה עדיין לא אותם מספרים כמו בערים המתויירות באירופה, כמו בודפשט למשל. ערים מתוירות מאוד פותחות את האפשרות להשקיע בנכסים המושכרים לטווח קצר, בעיקר לתיירים, ולמקסם את התשואה על הנכס.
  • מחיר זול משמעותית מנכסים בישראל.
  • מיסוי נמוך יותר בדרך כלל.

היכן כדאי להשקיע בחו"ל?

ישנם מקומות רבים שכדאי להשקיע בהם מעבר לים. בין היעדים הטובים ביותר היא הונגריה בכלל ובודפשט, עיר הבירה, בפרט. המדינה פותחת את השער בפני משקיעים זרים, מפחיתה מיסים, משקיעה בתשתיות ומסייעת בקיצור הליכים ביורוקרטים ופתיחת אפשרויות מימון נוספות. נדל"ן בהונגריה מומלץ למשקיעים ישראלים ללא קשר לניסיון שלהם בנדל"ן.

נדל"ן תיירותי בבודפשט – האם זו האופציה הטובה ביותר כיום?

דירות למכירה בבודפשט הן אולי האופציה הטובה ביותר להשקעה בהונגריה כיום. העיר בודפשט נחשבת לאחת הערים היותר מתויירות באירופה. לכן, מטיילים רבים מחפשים דירות נופש, דירות AIRBNB ובתי מלון בהשקעה לטווח קצר. בדירות מסוג זה תוכלו ליהנות ממיקסום התשואה שלכם מהנכס, הטבות מיסוי ומגוון אפשרויות השקעה נהדרות. צרו עמנו קשר באתר או בטלפון ונשמח להציג לכם את פניני הנדל"ן החדשים בבודפשט.

אנא דרגו את המידע

הזדמנויות השקעה נדירות במתחמי פריים לוקיישן בבודפשט, הונגריה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן