הכי אידאלי – קנית דירה בבודפשט

הכי אידאלי – קנית דירה בבודפשט

התנופה האדירה בעיר הבירה ההונגרית, כניסת מיליוני תיירים והפיכתה לעיר תוססת, מציבים אותה במקום מכובד מבחינת כדאיות הקנייה גם מתוך ידיעה על פוטנציאל ההשבחה המעולה  


דירה לקניה בבודפשט היא ההשקעה הטובה ביותר – כך עולה ממפגש יזמי נדל"ן שנערך לקראת חגיגות יום העצמאות ה-70 למדינה ובו הועלו דעות שונות והושמעו רעיונות בקרב האנשים הבכירים של הענף.
נכון שפה ושם הוזכרו גם מקומות אחרים ברחבי הגלובוס, אבל בדברי הסיכום כבר לא היה עוד ספק: בודפשט נמצאת במצב האידיאלי ביותר לקניית דירה ולא מדובר רק בזכות העובדה שהיא התאוששה מהר מכולן מהמשבר, אלא גם בזכות תהליכי ההתקדמות שהיא עוברת וזה בא לידי ביטוי במישורים שונים ומגוונים.
זו כבר לא בודפשט האפרורית ולעיתים האפלולית. המסעדות בטעמים שונים שנפתחו בעת האחרונה, בתי הקפה המושקעים, הפאבים שמוזגים בירה בכל שעה משעות היממה, מרכזי הקניות, מיליוני התיירים שנכנסים לעיר, הארכיטקטורה המהממת וכמובן אלפי הסטודנטים שמורידים את ממוצע הגילאים, הפכו את בודפשט לעיר תוססת מלאת חיים שכמעט כל מה שתרצה תמצא בה. לא סתם הדביקו לה את הכינוי "פאריז של מזרח אירופה".
ואם תשאלו איך בדיוק מובילה התיירות הגואה, לכדאיות קניית דירה בבודפשט, התשובה היא פשוטה וחשופה: למרות העלייה המתמדת בכמות התיירים לא נרשמה עלייה בבניית בתי מלון בעיר. הפועל היוצא לאי בניית בתי מלון היא התפתחות ענף הדירות המושכרות לטווחים קצרים וארוכים. בעלי נכסים נהנים משכירות גבוהה וקבועה ומשקיעים נוהרים לבודפשט במטרה לקנות דירה.


ההשקעה בקניית דירה בבודפשט אינה בהכרח רק תשואה נבונה, לאין ערוך, לעומת התשואות במקומות אחרים. קניית דירה בבודפשט היא פוטנציאל השבחה שאין דומה לו אצל אף אחת מהערים המקיפות אותה. את זה מבינים טוב מאוד כל אלה שנוהרים לקנות דירה בבודפשט במחיר שפוי ומבלי צורך להיכנס להרפתקאות משכנתא. ההשבחה באה גם בזכות שירותי ניהול הנכסים המצוין שיש בהונגריה בכלל ובבודפשט בפרט. אותן חברות ניהול דואגות גם לשיפוצים, אם צריך כמובן, ולכל נושא אחר עבור מי שמרוחק מהנכס שלו.
חשוב להבין: קניית דירה בבודפשט היא נושא פשוט הרבה יותר ממה שאתם חושבים. הרגולציה לא מסובכת, השלטונות פורשים שטיחים אדומים למשקיעים זרים, בירוקרטיה קלילה שעוד לא הכרתם ומכאן שזו יכולה להיות ההחלטה הכלכלית הטובה ביותר שעשיתם בסכומים סבירים. עובדה היא שאתרי הנדל"ן המובילים בעולם דירגו את בודפשט במקום גבוה כיעד כדאי לקניית דירה.
אף אחד בכנס יזמי הנדל"ן לא ניסה לעשות השוואות כלשהן בין מחירי הדירות בארץ והמחירים בבודפשט. גם המקומות היקרים ביותר בשני חלקי העיר הם עדיין מגוחכים לעומת המחירים כאן וזוהי לבטח הסיבה שקורצת ליזמי הנדל"ן להתמקד בקניית ומכירת דירות שם. כל פרור של מידע על מכירת דירה בבודפשט מקפיצה את הנדל"ניסטים כדי לא לאבד את ההזדמנות וכך נוצר מצב של כדאיות עכשווית שמכפילה את עצמה בזכות פוטנציאל ההשבחה הבלתי נלאה שקיים בבודפשט.

 

אנא דרגו את המידע

הזדמנויות השקעה נדירות במתחמי פריים לוקיישן בבודפשט, הונגריה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן