השבחת נכסים

אחת הדרכים הטובות ביותר לייצר רווחים גבוהים יותר מנכסי נדל"ן היא באמצעות השבחה שלהם.

השבחת נכסים

נכסים העוברים השבחה מעלים בדרך כלל את ערכו של הנכס ולרוב גם את דמי השכירות שניתן לגבות בהשכרתו. בין אם מדובר על נדל"ן תיירותי כמו דירות נופש או דירות AIR BNB ובין אם מדובר על דירה להשכרה ארוכת טווח – השבחת הנכס הינה צעד חיוני למיצוי מקסימלי של פוטנציאל התשואה מהנכס. אנו בקבוצת מניב השקעות נדל"ן בבודפשט מציעים מגוון אפשרויות השקעה של נכסים בבודפשט למשקיע הישראלי, לרבות נכסי נדל"ן תיירותי עם דגש על שכירות בטווח קצר בדרך כלל. 

אופציות ההשקעה של ישראלים בבודפשט:

עבור משקיעים בנדל"ן בבודפשט עומדים 2 אפשרויות עיקריות:

  • השקעה בנדל"ן לטווח ארוך –  כלומר רכישת נדל"ן למטרות השכרה לטווח ארוך של לפחות שנה אחת בחוזה מול השוכר. 
  • השקעה בנדל"ן לטווח קצר – לרוב מדובר בדירות נופש או דירות המשווקות דרך AIR BNB לטווחי זמן קצרים של בין כמה ימים ועד חודש בדרך כלל. 

לכל אחד מאלה קהל יעד שונה וכמובן היתרונות שלו. בנדל"ן לטווח קצר השכירות היא גבוהה הרבה יותר ולכן פוטנציאל התשואה הוא גבוה בהרבה, אם יודעים כמובן כיצד לנהל ולהכין את הנכס באופן שוטף לשוכרים וכיצד להשביח את פרופיל הנכס באתרי הנופש הפופולריים ולהביא שוכרים בתדירות גבוהה יותר לנכס ובכך הוא יושב פחות זמן "לא מנוצל".  שיווק הנכס ומציאת שוכרים בטווח הקצר עשוי להיות מאתגר ומתיש עבור המשקיע הישראלי ולשמחתכם אנו במניב בודפשט פותרים לכם בעיה זו ומספקים את כל השירותים תחת קורת גג אחת, כולל איתור, ניהול והשכרת הנכס, מציאת השוכרים, השבחת הפרופילים באתרי הנופש הפופולריים ועוד.

דירה בבודפשט

מדוע כדאי להשביח נכס וכיצד זה בא לידי ביטוי בתשואה שלנו על הנכס?

השבחת הנכס היא למעשה ביצוע של פעולה המיטיבה עם הנכס ומעלה את ערכו הכלכלי. יש מספר דרכים להשביח נכס כאשר אחת הדרכים הטובות ביותר היא שיפוץ הנכס.

הצוות שלנו - SPRING

אבי לוין

מנכ"ל חברת השיפוץ SPRING

דבר המנכ"ל

שלום, שמי אבי לוין , מנכ"ל חברת SPRING.

קבוצת SPRING בראשותי מספקת מעטפת מקצועית באופן שוטף בתחום האחזקה לכל הנכסים בקבוצת מניב תוך כדי שימת דגש על כח העבודה האיכותי והמיומן ביותר ומתן שירות מהיר ואדיב.

בנוסף SPRING מלווה רוכשי דירות לא משופצות ורוקמת איתם תוכנית עבודה מסודרת הכוללת לו"ז וקו עיצובי לנכס שהם רכשו בשקיפות מלאה משלב הרכישה ועד קבלת המפתח.

ויקטוריה פרקש

מנהלת פרויקטים SPRING

רקה קייל

מעצבת פנים

ירון אברג'יל

אדריכל ראשי

רבקה באטו

מעצבת פנים

נורה פיליפ

מעצבת פנים

כריסטינה ב'יי

מעצבת פנים

סרולטה בהאני

נגר

סופיה זגדי

מעצבת פנים

אדריאן טרזי

הנהלת חשבונות

לא כל נכס זקוק לשיפוץ, אולם במידה ורכשתם נכס הזקוק לשיפוץ או נכס מצב טוב אך כזה ששיפוץ יכול להעלות את ערכו – בהחלט שווה לכם להשקיע בכך ולהעלות את ערך הנכס שלכם. במסגרת הליווי השוטף שלנו מול המשקיעים אנו מסייעים ללקוח בכל הקשור באיתור הנכסים הנכונים במחירים הנכונים ודאגה מלאה בכל הקשור לשיפוץ הנכס.

כיצד אנו ב"קבוצת מניב השקעות נדל"ן בבודפשט" משביחים נכסים עבור לקוחותינו הלכה למעשה?

שיפוץ הנכס הוא צעד מבורך ונכון על מנת להעלות את ערכו. עם זאת, מדובר בכאב ראש וטרחה רבה עבור המשקיע ולרוב הוא אינו רוצה להתעסק בכך. מה שעושים רוב המשקיעים זה למצוא נכס המוכן להשכרה, ללא צורך בשיפוץ. מה שקורה במקרה שכזה הוא שהנכס המצוי במצב טוב עולה יותר למשקיע (כלומר עלות ההשקעה שלו גבוהה יותר) ולכן גם התשואה שלו על הנכס נמוכה יותר ביחס להשקעה שלו. 

לעומת זאת, אם רכש נכס הדורש השקעה בשיפוץ, עלות השיפוץ תהיה בדרך כלל זניחה לעומת העלייה בערך של הנכס והעליה בשכירות תחזיר את עלויות ההשקעה בשיפוץ תוך זמן קצר יחסית ותהווה השקעה משתלמת במיוחד. אנו בקבוצת מניב השקעות נדל"ן בבודפשט יודעים לאתר מגוון נכסים למגורים באזור פריים לוקיישן בעלי ביקוש גבוה במיוחד. חלקם מצויים במצב מצוין, חלקם חדשים לגמרי ואחרים נדרשים בשיפוץ והשבחה. המשקיע הישראלי חושש שיצטרך להתעסק עם תוכניות, היתרים, חיפוש והתנהלות שוטפת מול אנשי מקצוע וכל הכאב ראש הכרוך בכך – וכאן אנו נכנסים לעניינים (למעשה עוד לפני – בשלב איתור הנכס 🙂 ) ודואגים לכל מה שצריך.

נכסים לפני ואחרי

כל התוכניות מאושרות על ידי מנהלת הרובע באגף התכנון המוניציפלי.

457 64
41 041
R41 IMG_5156-HDR

הזדמנויות השקעה נדירות במתחמי פריים לוקיישן בבודפשט, הונגריה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן