4 טיפים למשקיעים ישראלים בנדל"ן בבודפשט

4 טיפים למשקיעים ישראלים בנדל"ן בבודפשט

אחד היעדים המומלצים ביותר להשקעות נדל"ן באירופה היא בודפשט, עיר הבירה של הונגריה. משקיעים ישראלים המחפשים הזדמנויות השקעה טובות מעבר לים יוכלו למצוא את עצמם על הדשא הירוק של הונגריה מבלי לקנא מהדשא של השכן. למעשה מדובר באחת מאופציות הנדל"ן הטובות ביותר לשנת 2024 ובכלל לשנים הקרובות. נדל"ן בבודפשט יכול להניב תשואה נאה והמשקיעים יוכלו ליהנות מהקלות והטבות מס בהשקעות בנדל"ן בעיר. לפני שתרוצו להשקיע, יש לנו 4 טיפים חשובים עבורכם.

#1 – הכירו היטב את המספרים

השקעות נדל"ן בהונגריה מציגות מספרים נהדרים למשקיעים בנדל"ן במדינה בכלל ובבודפשט בפרט, במיוחד בתחום הנדל"ן התיירותי. בכל השקעת נדל"ן וכך גם עבור השקעות נדל"ן בהונגריה ובבודפשט אתם רוצים להכיר את המספרים שעומדים לפניכם, הן מבחינת הכנסה פוטנציאלית, הן מבחינת המיסוי והן מבחינת עלויות הנכסים. 

#2 – ודאו שמדובר בנכס הרשום על שמכם בטאבו

אחד הדברים החשובים בהשקעות נדל"ן בחו"ל הוא לרשום את הנכס על שם המשקיע. לצערנו הרב חברות רבות מגייסות כספים ממשקיעים בשביל לקנות נכסים הרשומים על שם החברה, בתמורה לאי אילו אחוזים, ובסופו של דבר לא מספקות למשקיעים את הזכויות שלהם עבור הנכסים. אנו במניב בודפשט מלווים אתכם בכל התהליך כולל רישום הנכס בטאבו על שמכם.

#3 – מי מנהל את הנכס שלכם ועוזר להביא דיירים?

לרכוש נכס זה דבר אחד אך צריך גם לנהל אותו באופן שוטף וכמובן גם לשווק אותו ולהביא שוכרים. אנו במניב בודפשט מחזיקים צוות שלם המנהל את הנכסים שלנו ושל המשקיעים שאנו מלווים. כך שאתם תוכלו להיות בראש שקט בכל הקשור לתחזוקת הנכס שלכם. אנו גם מסייעים בשיפור דירוגים באתרי תיירות ושיווק הנכסים.

#4 – הכירו את האזור בו אתם הולכים להשקיע

לבסוף אתם רוצים להכיר גם את האזור בו אתם הולכים להשקיע. במצגת הפרויקט נראה מדהים אבל כדאי להעמיק את המידע והידע שלכם בכל הקשור לשכונה ולאזור, האם הוא אזור מבוקש, האם הנכסים באזור חווים עליה בערך? האם משהו נוסף הולך להיבנות באזור ולהעלות את הערך של הנכסים שלכם? ועוד.

אנא דרגו את המידע

הזדמנויות השקעה נדירות במתחמי פריים לוקיישן בבודפשט, הונגריה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן