דירות לסטודנטים בבודפשט ב 100 שקל לחודש

דירות לסטודנטים בבודפשט ב 100 שקל לחודש

הסטודנטים מפנים דירות בבודפשט רק משום שסיימו ללמוד. זה הזמן הנכון "להתנפל" על הדירות שעוד נותרו פנויות

חשבתם בעבר על קניית דירה בבודפשט? רץ לכם מידי פעם בראש שנכסים בהונגריה זה הדבר הכי טוב שיכול להיות, אבל כרגיל שוב דחיתם וירדתם מהנושא? או.קיי. זה קרה גם לאחרים, אבל רק שתדעו שעכשיו, בדיוק עכשיו, זה הזמן הטוב ביותר להגיד לעצמכם: עד כאן. זהו, אני יוצא לדרך ועושה את העסקה.

למה עכשיו? פשוט מאוד, כי עכשיו מתפנות המון דירות בבודפשט של סטודנטים שסיימו את שנת הלימודים וחוזרים לארץ. חלקם רכשו דירות בבירה ההונגרית כשהחלו את הלימודים, ומרביתם השכירו ועכשיו הם מפנים אותן.

לא שהמחירים ירדו בכל מה שקשור לנדל"ן בהונגריה, זה אף פעם לא קורה, אבל יש היצע גדול יותר מאשר ביתר חודשי השנה. יש היצע גדול ויש גם ביקוש, לכן לא מומלץ להתמהמה כי עיכובים פשוט ירחיקו אתכם מהדירה בבודפשט.

הסטודנטים החדשים משוועים למגורים, הם עדיין מתלבטים לגבי האזור שבו ירצו להעביר את שנות הלימוד שלהם, אבל ככל שהדירה בבודפשט תהיה קרובה למוסד הלימודים שבו ילמדו, כך בדיוק היא תחטף מהר יותר. וזה בדיוק מזכיר לי את נושא הטיסות הכל כך חם עכשיו. יש כאלה שמשוכנעים שככל שיחכו עד הרגע האחרון, או כמו שנהוג לומר אצל אנשי הספורט עד הדקה ה-90, כך ישיגו את המחיר הזול ביותר לטיסה, ואז הם נשארים בארץ כי המחיר פשוט הוכפל. בהונגריה, ובעיקר בבודפשט, ככל שמתקרבים לשנת הלימודים החדשה, כך בדיוק המחיר עולה. הן של קניית דירה בבודפשט והן של השכרת דירה בבודה או בבפשט.

הסטודנטים, בדרך כלל, משכירים דירות לכל תקופת הלימודים. לפעמים זה עולה להם בשורה התחתונה חצי מערך הדירה כולה, אבל מאחר שאין להם אפשרות רכישה, הם נאלצים לשלם כל חודש מאות אירואיים. אלה שכן יכולים, וכן קונים, לא רק שלא משלמים שכירות, אלא בסוף התקופה גם מוכרים את הנכס בבודפשט בסכום גבוה יותר ממה שקנו כי הנדל"ן תמיד עולה בהונגריה.                                                                                        

דירות הסטודנטים מתפנות עם סיום הלימודים, זה הזמן לקפוץ על המציאה

זה מזכיר לי את השכן הקשיש שלנו מהדירה ממול. הוא קרא לי בהתלהבות לביתו והראה לי שקנה טלוויזיה חדישה עם כל השכלולים. יצרתי את סימני ההתלהבות האופטימליים שיכולתי, רציתי שיהיה טוב לזקן החמוד, עקבתי אחרי כל פעולה שהוא ביצע עם השלט ונתתי לו את ההרגשה הכי טובה בעולם. 

"לא תאמין, רק 100 שקל בחודש" הוא אמר. "כלום כסף" אמרתי "יופי של עסקה. לכמה חודשים?" התעניינתי והזקן אמר "שלוש שנים". עשיתי חישוב מהיר שהוא ישלם בשלוש שנים 3600 שקל על טלוויזיה ששווה משהו כמו 2000 שקל. אבל הזקן מה אכפת לו, 2000 שקלים אין לו. 100 שקלים בחודש יהיו לו. והעיקר יש לו טלוויזיה.

כל אחד והאפשרויות שלו. קניית דירה בבודפשט היא מאוד כדאית ומאוד מומלצת, אבל למי שאין אפשרות קנייה יוכל לגור בשכירות באחד המקומות הכי מבוקשים במרכז אירופה.

אנא דרגו את המידע

הזדמנויות השקעה נדירות במתחמי פריים לוקיישן בבודפשט, הונגריה

למידע נוסף השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם:

דילוג לתוכן